Catering dietetyczny Warszawa – godziny dostaw.

Obszar na jakim realizowana jest dostawa diet w Warszawie: Bielany, Targówek, Żoliborz, Bemowo, Praga, Rembertów, Wesoła, Wawer, Śródmieście, Wola, Ochota, Bemowo, Ursus, Włochy, Mokotów, Wilanów, Ursynów. Jeżeli są Państwo zainteresowani dowozem cateringu dietetycznego poza wymieniony obszar, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-mail: warszawa@cateringdietetyczny.pl
Catering dietetyczny Warszawa – obszar dostaw. Mapka ma charakter poglądowy.

Przestrzeganie pewnych zasad diety często nie stanowi dla Państwa problemu, największym wrogiem diety jest… CZAS, którego w wirze obowiązków i zajęć po prostu nie mamy! Dlatego nasi wykształceni dietetycy opracują dla Państwa dietę. Następnie  przeszkoleni kucharze przygotowują posiłki, z wysokiej jakości produktów (w części pochodzących z gospodarstw ekologicznych), które dostarczamy codziennie do Państwa domu lub pracy. Jesz 5 przygotowanych przez nas posiłków i poza wodą 🙂 nie potrzebujesz już robić innych zakupów – unikniesz błędów dietetycznych i podjadania.

Zestawy dietetycznych posiłków na terenie Warszawy dostarczamy w dni robocze codziennie  w godzinach porannych (~3:00-10:00) oraz na weekendy, w godzinach wieczornych (~17:00-21:00). Godziny dostaw ustalamy indywidualnie, zależnie od części Warszawy.

Kolor błękitny Dostawa diet w godzinach
porannych.
Dostawa GRATIS!
kolor zielony Dostawa diet w godzinach
porannych.
Dostawa GRATIS!
kolor żółtawy Dostawa ustalana indywidualnie.

Jeżeli w trakcie trwania umowy będą życzyli sobie Państwo odwołać dostawy np. z powodu wyjazdu, możliwe jest (po uprzednim powiadomieniu nas drogą e-mail minimum dwa dni robocze wcześniej do godz. 13:00) zawieszenie dostaw diet, wtedy umowa zostaje automatycznie przedłużona o określoną ilość dni.

Istnieje możliwość przygotowania zestawów cateringu dietetycznego w Warszawie na dwa dni, aby nie musieli Państwo rezygnować z diety np. podczas podróży służbowej. W takich przypadkach wedle życzenia przygotowujemy potrawy w taki sposób aby nie wymagały odgrzewania, posiłki można zjeść wtedy w każdych warunkach.

Mapka ma charakter poglądowy, istnieje możliwość zamówienia poza granicami miasta, np. Piaseczno, Magdalenka, Marki, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo. Informacji na temat do której strefy należy dany adres udzielamy drogą e-mail.

Sprzedajemy coś więcej niż tylko dietetyczne jedzenie.