Catering dietetyczny Warszawa i okolice – godziny dostaw.

Zestawy dietetycznych posiłków na terenie Warszawy dostarczamy w dni robocze codziennie  w godzinach porannych (~3:00-7:00) oraz na weekendy, w sobotę rano. Pierwsza dostawa jest możliwa po 2 dniach roboczych od złożenia zamówienia.

Obszar dostaw poza Warszawą obejmuje również okoliczne miejscowości. Catering dietetyczny dostarczamy do miejscowości Łomianki, Piaseczno, Magdalenka, Marki, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo, Wawer, Sulejówek, Stara Miłosna, Konstancin Jeziorna, Nowa Wola, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna, Józefów, Pruszków, Piastów, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, . Informacji na temat możliwości dostaw pod dany adres udzielamy drogą e-mail.

Jeżeli w trakcie trwania umowy będą życzyli sobie Państwo odwołać dostawy np. z powodu wyjazdu, nie ma problemu. Możliwe jest (po uprzednim powiadomieniu nas drogą e-mail minimum dwa dni robocze wcześniej do godz. 12:00 na adres warszawa@cateringdietetyczny.pl lub do dietetyka prowadzącego) zawieszenie dostaw diet, wtedy umowa zostaje automatycznie przedłużona o określoną ilość dni.

Istnieje możliwość przygotowania zestawów cateringu dietetycznego w Warszawie na dwa dni, aby nie musieli Państwo rezygnować z diety np. podczas podróży służbowej. W takich przypadkach wedle życzenia przygotowujemy potrawy w taki sposób aby nie wymagały odgrzewania, posiłki można zjeść wtedy w każdych warunkach.

 

Od września 2021 rozszerzamy obszar dostaw o następujące miejscowości:

SŁUPNO
RADZYMIN
EMILIANÓW
TROJANY
NIEGÓW
LUCYNÓW
WYSZKÓW
LESZCZYDÓŁ NOWINY
PORZĄDZIE
RZĄŚNIK
OBRYTE
PUŁTUSK
SEROCK
MAKÓW MAZOWIECKI
PRZASNYSZ
GRUDUSK
MŁAWA
STRZEGOWO
GLINOJECK
CIECHANÓW
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
CZOSNÓW
ZAKROCZYM
HALINÓW
DŁUGA KOŚCIELNA
DŁUGA SZLACHECKA
DUCHNÓW
DĘBE WIELKIE
MIŃSK MAZOWIECKI

Catering dietetyczny Warszawa

Przestrzeganie pewnych zasad diety często nie stanowi dla Państwa problemu, największym wrogiem diety jest… CZAS, którego w wirze obowiązków i zajęć po prostu nie mamy! Dlatego nasi wykształceni dietetycy opracują dla Państwa dietę. Następnie  przeszkoleni kucharze przygotowują posiłki, z wysokiej jakości produktów (w części pochodzących z gospodarstw ekologicznych), które dostarczamy codziennie do Państwa domu lub pracy. Jesz 5 przygotowanych przez nas posiłków i poza wodą 🙂 nie potrzebujesz już robić innych zakupów – unikniesz błędów dietetycznych i podjadania.

Sprzedajemy coś więcej niż tylko dietetyczne jedzenie.