Przestrzeganie pewnych zasad diety często nie stanowi dla Państwa problemu, największym wrogiem diety jest… CZAS, którego w wirze obowiązków i zajęć po prostu nie mamy! Dlatego nasi kucharze, przygotowują posiłki, które dostarczamy codziennie do Państwa domu lub pracy. Jesz 5 przygotowanych przez nas posiłków i poza wodą nie potrzebujesz już robić innych zakupów 🙂 unikniesz błędów dietetycznych i podjadania. Odpowiednio dobrana i skomponowana dieta jest gwarancją prawidłowego zaopatrzenia organizmu w składniki odżywcze. Od tego zależy nasze zdrowie, sylwetka, a przede wszystkim dobre samopoczucie. Dlatego proponujemy Państwu catering dietetyczny z dostawą do domu lub pracy, indywidualnie dobraną dietę oraz opiekę dietetyka.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia działa na rynku od 2005 roku, jest to najstarszy catering dietetyczny.
To my rozpoczęliśmy w Polsce modę na dostarczane do domu „plastikowe pudełeczka” i mamy na swoim koncie tysiące kilogramów, których pomogliśmy się bezpowrotnie pozbyć.
Mimo tylu lat pracy nie popadamy w rutynę. Cały czas modyfikujemy menu i diety w oparciu o nasze doświadczenia tak aby były jeszcze bardziej skuteczne.

Bardzo dziękujemy klientom za wszystkie sugestie i udaną współpracę.