Indywidualny catering dietetyczny

Dieta skrojona na miarę

Ile podobieństw jest w wyborze ubrań i diety?
Co jeść, żeby wyglądać i czuć się dobrze?
Czy „rozmiar 1800kcal” na wszystkich leży dobrze?

Dieta podobnie jak garderoba powinna być odpowiednio dopasowana, tylko wtedy widać pożądany efekt. Co zrobić, aby „nic nie uwierało” podczas jej stosowania?

Wszystkie diety ustalamy indywidualnie, dzięki czemu nasz catering dietetyczny jest naprawdę indywidualny.
Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia jest wypełnienie formularza w którym znajduje się szereg pytań. Następnie kierowany jest on do odpowiedniego dietetyka, który kontaktuje się telefonicznie w celu domówienia szczegółów zarówno diety jak i logistyki.

Kryterium ustalania diety jest przede wszystkim cel, który chcą Państwo osiągnąć, ale również styl życia, stan zdrowia i preferencje smakowe (z menu wykluczamy produkty, których Państwo nie lubią lub nie chcieliby Państwo otrzymywać z innych powodów np. alergii pokarmowych). Jesteśmy bardzo elastyczni i znamy się na tym co robimy, przygotowujemy wszystkie rodzaje diet, tworzymy catering indywidualny.

To co nas wyróżnia

Od samego początku są Państwo obsługiwani przez dietetyków po kierunkowych studiach wyższych
(Uniwersytet Medyczny w Warszawie oraz Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu). U nas dopasowanie posiłków to nie tylko wybór gotowego zestawu typu „z rybami lub bez”. Zdaj się na Sztukę Jedzenia, przekonaj się, że znamy się najlepiej na tym co robimy.

NIE MASZ CZASU NA SPOTKANIE Z DIETETYKIEM?
Nie szkodzi, wszystko odbywa się on-line, na początek wypełnij formularz zamówienia i czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony.

Chcieliby Państwo przetestować jedną z popularnych diet bez trudów ich przygotowywania?
Nasz dietetyk służy Państwu radą w przypadku pytań lub wątpliwości. Przygotowujemy również modyfikacje wszystkich diet w taki sposób aby optymalnie dopasować je do Państwa oczekiwań i stanu zdrowia.

Twoja dieta powinna być dobrana indywidualnie do Ciebie, aby się tak stało powinniśmy wiedzieć jak wyglądały Twoje dotychczasowe dieto-zmagania. Ponieważ organizm ma „pamięć metaboliczną” i wie, że jeżeli nie jest to pierwsze podejście do diety, to mógł już się uodpornić i wie że jeśli coś w sposobie żywienia się zmienia, to najprawdopodobniej musi już zacząć odkładać zapasy. Dieta indywidualna to najwygodniejsze dla Ciebie wyjście.

Potrzebujesz więcej informacji na temat diety skrojonej na miarę potrzeb? Napisz do nas!

Sprzedajemy coś więcej niż tylko dietetyczne jedzenie.