Catering dietetyczny Wrocław – godziny dostaw

catering dietetyczny Wroclaw
Catering dietetyczny Wrocław, godziny dostaw.

Przestrzeganie pewnych zasad diety często nie stanowi dla Państwa problemu, największym wrogiem diety jest… CZAS, którego w wirze obowiązków i zajęć po prostu nie mamy!
Dlatego nasi kucharze, przygotowują posiłki, które dostarczamy codziennie do domu lub pracy. Zamówienie można dokonać w wygodnej formie online poprzez formularz lub podczas wizyty w naszym gabinecie dietetycznym znajdującym się tuż przy Rynku.

Nasz catering dietetyczny we Wrocławiu dostarczamy codziennie, w godzinach porannych (5-9). Godziny dostaw ustalamy indywidualnie.

Jeżeli w trakcie trwania umowy będą życzyli sobie Państwo odwołać dostawy np. z powodu wyjazdu, istnieje możliwość (po powiadomieniu nas min dwa dni robocze wcześniej do około godz. 13) zawieszenia dostaw, wtedy umowa zostaje automatycznie przedłużona o określoną ilość dni.

Jesz 5 przygotowanych przez nas posiłków i poza wodą nie potrzebujesz już robić innych zakupów! Unikniesz błędów dietetycznych i podjadania.
Odpowiednio dobrana i skomponowana dieta jest gwarancją prawidłowego zaopatrzenia organizmu w składniki odżywcze. Od tego zależy nasze zdrowie, sylwetka, a przede wszystkim dobre samopoczucie.
Dlatego proponujemy Państwu catering dietetyczny z dostawą na terenie Wrocławia oraz okolic, odpowiednio dobraną dietę oraz opiekę dietetyka.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Dostawa cateringu dietetycznego na terenie Wrocławia – GRATIS!

catering dietetyczny Wrocław
Catering dietetyczny Wrocław – indywidualna dieta z dostawą.

Istnieje możliwość dostawy cateringu dietetycznego do okolicznych miejscowości, np. Wysoka, Wilkszyn, Krępice, Smolec, Lutynia, Cesarzowice, Bielany Wrocławskie, Wilczyce, Kiełczów, Kryniczno, zapraszamy do kontaktu.