Ceny cateringu dietetycznego Sztuka Jedzenia.

Koszt usługi około 89zł/dzień (przykładowa cena diety 1500kcal rozłożonej na 3 posiłki, bez oszczędzania na warzywach, w ekologicznych opakowaniach z papieru i szkła).

W naszym cenniku nie znajdziesz kaloryczności, rodzajów diet czy wyboru posiłków. Pracujemy nietypowo! Nie mamy schematów diet, wszystkie układamy pod konkretne zapotrzebowanie energetyczne, odżywcze, preferencje smakowe i stan zdrowia. Diety układają dietetycy kliniczni, dlatego przygotowujemy również diety dopasowane do potrzeb, w tym zdrowotnych m.in.  insulinooporności, niedoczynności tarczycy, hashimoto, IBS i wiele innych. Wychodzimy również na przeciw realizacji dostaw diet bardzo szeroko eliminacyjnych zarówno ze względów zdrowotnych (np. nietolerancji histaminy, alergii pokarmowych itp), jak również innych potrzeb np. dieta biała (stosowana w okresie wybielania zębów).
Prowadzimy całkowicie personalizowany catering i nie jest to chwyt marketingowy.

Wszystkie diety układane są indywidualnie, pod nadzorem dr Magdaleny Superson.

Zobacz jak zamówić indywidualny catering dietetyczny

DARMOWA WYCENA USŁUG

Zachęcamy do wypełnienie wywiadu żywieniowego, po jej otrzymaniu odpowiedni dietetyk skontaktuje się w celu domówienia szczegółów diety i przedstawienia oferty cenowej. Wypełnienie wywiadu żywieniowego nie jest zobowiązujące do zamówienia, natomiast umożliwi przedstawienie indywidualnej oferty dopasowanej do potrzeb.

Sztuka Jedzenia to catering dietetyczny premium w Twoim zasięgu!