Ceny cateringu dietetycznego Sztuka Jedzenia.

Koszt usługi około 89zł/dzień (przykładowa cena diety 1500kcal rozłożonej na 3 posiłki, bez oszczędzania na warzywach, w ekologicznych opakowaniach z papieru i szkła).

W naszym cenniku nie znajdziesz kaloryczności, rodzajów diet czy wyboru posiłków. Pracujemy nietypowo! Nie mamy schematów diet, wszystkie układamy pod konkretne zapotrzebowanie energetyczne, odżywcze, preferencje smakowe i stan zdrowia. Diety układają dietetycy kliniczni, dlatego przygotowujemy również diety dopasowane do potrzeb, w tym zdrowotnych m.in.  insulinooporności, niedoczynności tarczycy, hashimoto, IBS i wiele innych. Wychodzimy również na przeciw realizacji dostaw diet bardzo szeroko eliminacyjnych zarówno ze względów zdrowotnych (np. nietolerancji histaminy, alergii pokarmowych itp), jak również innych potrzeb np. dieta biała (stosowana w okresie wybielania zębów).
Prowadzimy całkowicie personalizowany catering i nie jest to chwyt marketingowy.

Wszystkie diety układane są indywidualnie, pod nadzorem dr Magdaleny Superson.

DARMOWA WYCENA USŁUG

Zachęcamy do wypełnienie wywiadu żywieniowego, po jej otrzymaniu odpowiedni dietetyk skontaktuje się w celu domówienia szczegółów diety i przedstawienia oferty cenowej. Wypełnienie wywiadu żywieniowego nie jest zobowiązujące do zamówienia, natomiast umożliwi przedstawienie indywidualnej oferty dopasowanej do potrzeb.

Sztuka Jedzenia to catering dietetyczny premium w Twoim zasięgu!