Popularna dieta pudełkowa

Praktyczna i popularna forma diety, która pozwoli Ci wygodnie schudnąć.
Od 41,5zł/dzień*

Z naszej oferty cateringu dietetycznego na zamówienie mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia oraz okolicznych miejscowości takich jak Bielany Wrocławskie, Wysoka koło Wrocławia, Marki, Ząbki, Piaseczno, Jabłonna, … Przygotowujemy pudełka na cały dzień, 5 odpowiednio zbilansowanych i dopasowanych posiłków z dostawą do domu lub biura.

dieta pudełkowa cateringdietetyczny.pl

Skuteczność diety pudełkowej.

Jesteśmy na rynku od 2005 roku, przez ten cały czas dostarczaliśmy dietę pudełkową jednocześnie doskonaląc naszą usługę. Zamów i sprawdź jak wygodnie schudnąć bez efektu jo-jo.

Mimo że nie jesteśmy najtańsi na rynku, to wyróżnia nas coś jeszcze, skuteczność z której jesteśmy dumni. Jeżeli istotniejszy jest dla Ciebie efekt, działamy właśnie dla Ciebie.

Zamów catering

Wygoda pudełkochych przyskamów.

Dieta pudełkowa dostarczana jest codziennie na wskazany adres, w razie wyjazdu możesz zawiesić dostawy (z dwu dniowym wyprzedzeniem). Zamów zestaw odpowiedni dla Ciebie, w razie potrzeby do dyspozycji pozostają nasi dietetycy.

Wypełnij wywiad żywieniowy aby dopasować dietę do Twojego gustu i potrzeb. Oszczędź czas spędzony w kuchni dzięki diecie pudełkowej.

dieta pudełkowa cateringdietetyczny.pl

Komfort

O skład Twoich posiłków dbają nasi dietetycy. Kucharze czuwają zaś nad ich przygotowaniem. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać rano spod drzwi zestaw pudełek z gotowymi posiłkami. Dostawy realizowane są codziennie, a posiłki przygotowywane na świeżo. Czas zaoszczędzony na robieniu zakupów i gotowaniu wykorzystaj jak chcesz, my zadbamy o to żeby jedzenie było dla Ciebie komfortowe oraz zdrowe.

Dieta pudełkowa Warszawa

Dieta pudełkowa z dostawą do domu w Warszawie to odpowiednio zbilansowana dieta składająca się 5 posiłków na cały dzień.

Dostawy naszych diet w Warszawie możliwe są w dwuch opcjach. Dostawy w godzinach porannych lub w godzinach wieczornych (z zestawem posiłków na dzień następny). Zestawy na weekend dostarczane są w piątek wieczorem. Dostawy poza Warszawę do miejscowości takich jak Marki, Ząbki, Piaseczno, Jabłonna realizowane są według indywidualnych ustaleń godzinowych, zapraszamy do kontaktu. Nie zwlekaj, zamów zestaw zdrowych i smacznych posiłków z dostawą w Warszawie

Dieta pudełkowa Wrocław

Nasza dieta pudełkowa z dostawą do domu we Wrocławiu to odpowiednio zbilansowana dieta składająca się 5 posiłków.

Dostawy diety pudełkowej we Wrocławiu odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach wczesnoporannych lub do godziny 9 dostawa do biur. Można zamówić również dietę pudełkową na weekend, dostarczana jest ona wówczas w piątek wieczorem. Obszarem darmowej dostawy objęte jest całe miasto, natomiast okoliczne miejscowości takie jak np. Bielany Wrocławskie, Wysoka pod Wrocławiem, mogą mieć dodatkową dopłatę do dostawy.

*) Cena 41,5zł/dzień przy zamówieniu 2 zestawów 3 posiłków pod jeden adres.